Autor Téma: Vydelavej-pocitacem  (Přečteno 1564 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Imro

  • CZ-SK
  • Newbie
  • *
  • Příspěvků: 18
  • Karma: +0/-0
Vydelavej-pocitacem
« kdy: 22. Dub 2013, 20:58:24 »
Sledovanie reklám vám zabezpečí příjem peněz ze sledování reklamy, možnost zajištění výhodných nákupů zboží či služeb a rozšíření Vaší informovanosti o aktuálním dění na českém a slovenském trhu.
Zaregistrujte se a můžete začít vydělávat.

Po Vaší registraci bude na Váš mail zasláno vygenerované heslo k přihlášení a odkaz ke stažení aplikace, která se Vám po stažení sama nainstaluje. Pak už se jen přihlásíte a sledujete reklamy, za které jsou Vám připisovány peníze. V aplikaci je možné sledovat až 5 reklamních spotů za jednu minutu, v minimalizované verzi pak jeden spot patnáct vteřin. Tímto způsobem si vyděláte prostředky nejen na úhradu spotřebované energie po dobu Vaší práce na zapnutém počítači, ale i něco navíc.

Váš výdělek závisí pouze na tom, kolik reklam dokážete zobrazit a také na rozsahu dostupné inzerce. Obecně však platí, že Vaše odměna je 50% z ceny, kterou zaplatí za reklamu inzerující. Zkusme tedy vypočítat odměnu dle modelového příkladu:

Dnes je cena za 1 reklamní jednotku 0,03 Kč. Obrdžíte 50% z této částky, tedy 0,015 Kč za 1 reklamní jednotku. Při plném využití kapacity Vám zobrazíme 5 reklam za 1 minutu, tedy 300 reklam za hodinu. Tzn. že za pronájem malé části Vaší obrazovky obdržíte dle tohoto příkladu 4,5 Kč / hod. (300 x 0,015 Kč).Měsíčně tedy můžete vydělat částky pohybující se i přes 1000 Kč.

Dnes je doba moderních technologií a reklama se čím dál tím více přesouvá na internet. Začněte s reklamou na internetu vydělávat. Ať už jen jako malý přivýdělek, nebo jako osoba cíleně propagující své podnikání můžete tento systém používat za férových a rovných podmínek. Stáhněte si naši aplikaci ze sekce ke stažení a připojte se k tomuto revolučnímu způsobu výdělku a propagace ještě dnes.

Vydělat peníze si můžete i prostřednictvím bonusového partnerského programu! Kromě standardních 50% za zobrazení reklam můžete získat ještě dalších 10%!

REGISTRÁCIA:
http://api.vydelavejpocitacem.cz/vydelavej-pocitacem/RegisterUser.aspx?ref=Imro.Mezei%40azet.sk


The Best Traffic Exchange