Autor Téma: Revolucnireklama  (Přečteno 1526 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Imro

  • CZ-SK
  • Newbie
  • *
  • Příspěvků: 18
  • Karma: +0/-0
Revolucnireklama
« kdy: 22. Dub 2013, 21:04:05 »
Zaregistrujte se zde a můžete začít vydělávat.
Po Vaší registraci bude na Váš mail zasláno vygenerované heslo k přihlášení a odkaz ke stažení aplikace, která se Vám po stažení sama nainstaluje. Pak už se jen přihlásíte a sledujete reklamy, za které jsou Vám připisovány peníze. V aplikaci je možné sledovat až 60 reklamních spotů za jednu hodinu. Tímto způsobem si vyděláte prostředky nejen na úhradu spotřebované energie po dobu Vaší práce na zapnutém počítači, ale i něco navíc.
Váš výdělek závisí pouze na tom, kolik reklam dokážete zobrazit a také na rozsahu dostupné inzerce. Obecně však platí, že Vaše odměna je 0,01 při shlédnutí reklamy a 0,07 při kliknutí na reklamu, kterou zaplatí inzerující. Zkusme tedy vypočítat odměnu dle modelového příkladu:
Při plném využití kapacity Vám zobrazíme 60 reklam za 1 hodinu. Pokud se na všechny reklamy podíváte a rozkliknete je, náleží Vám odměna (0,01 + 0,07) x 60. Tzn. že za pronájem malé části Vaší obrazovky obdržíte dle tohoto příkladu 4,8 Kč / hod. Měsíčně tedy můžete vydělat částky pohybující se i přes 1000 Kč.

Registrácia: http://api.revolucnireklama.cz/revolucni-reklama/RegisterUser.aspx?ref=Imro.Mezei%40azet.sk_RevolucniReklama.cz&redirect=yes


The Best Traffic Exchange