Autor Téma: Novinka internetového výdělku Wor(l)d  (Přečteno 7600 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline lahy

  • CZ-SK
  • Newbie
  • *
  • Příspěvků: 6
  • Karma: +0/-0
Novinka internetového výdělku Wor(l)d
« kdy: 26. Kvě 2013, 15:54:47 »
Wor(l)d GMN
- World je první celosvětový operátor u kterého při zakoupení členství můžete volat zdarma s kterýmkoliv již zaregistrovaným členem a pořízenou iSimkartou
- Také se zaměřuje na reklamní trh, díky své spolupráci s androidem a vytvořením aplikace "AdKash". Po nainstalování aplikace vám před každým příchozím hovorem či sms zprávou vyskočí reklama kterou stačí odkliknou. Za každou reklamu dostanete až 0,05$. Aplikace AdKash je jedna z 10 možností různých pasivních přijmů.
- Spolupráce s různými společnosti jako je Google, BMW, Puma atp. a hlavně se společností Direct Selling Association (DSA), díky které jsou u téhle společnosti jisté zisky.
- Společnost má již své místo na Frankfurtské burze a v brzské době bude i na Londýnské burze
- Hlavním z pasivních příjmů je tzv. binární struktura registrovaných uživatelů. Do systému se lze registrovat jedině přes referral odkaz. Je tomu tak kvůli neustálému rozšiřování binární struktury. Podle počtu referralů, které máte pod sebou dostáváte provize za každého kdo je pod vámi a využívá aplikaci AdKash. 
- Kompenzační plán pasivních výdělků: ZDE
- Dále máte možnost využívat různé výhody a nabídky. World má ve svém sortimentu smartphony, tablety a další různé věci.

- Pro zařazení do programu si můžete zařídit guest účet. Bohužel s tímto účtem můžete využívat jen aplikaci AdKash. Pro zařazení do binární struktury a vyplácení odměn je nutné si zakoupit jeden ze tří balíčků.

- Affilate - základní balíček, který stojí 39USD. Zařadí vás do binární struktury, čili budete mít už místo ve struktuře a každý další registrovaný bude již pod vámi.
- Pro pack - pokročilý balíček, který stojí 289USD. S balíčkem získáte vlastní Affilate e-Store, 2x Affilate voucher, který můžete někomu prodat, 100 golden points, 1x bussines center atp.
- Master pack - nejlepší balíček. Stojí 639USD. S balíčkem získáte Affilate e-Store, 10x Affilate voucher, 200 golden points, 3x bussines center atp.

- z těchto tří balíčků se nejvíce vyplatí zainvestovat do Master packu díky dalším 10 Affilate voucherů, přes které už pod sebe můžete zaregistrovat 10 lidí, kteří když budou využívat AdKash a rozšiřovat svoji strukturu vám budou vydělávat peníze.
- do začátků doporučuji Affiliate balíček a nejdříve trochu rozšířit své referraly

Tak neváhejte a zajistěte si své místo v propracované struktuře a navyšte svoje pasivní příjmy!

Registrujte se prosím přes tento odkaz. Samozřejmě mě můžete kontaktovat a s registrací vám rád pomohu.
Kdyby jste měli někdo zájem o více informací tak stačí napsat na email lahy88@gmail.com nebo na skype lahy84. Přeji hodně štěstí!


Offline Iriss

  • Best Refback 4 U
  • Administrator
  • Full Member
  • *****
  • Příspěvků: 243
  • Karma: +0/-0
  • Admin BestAurora4U.com a BestRefback4U.com
    • Best Refback 4 U
Re:Novinka internetového výdělku Wor(l)d
« Odpověď #1 kdy: 26. Kvě 2013, 20:22:01 »
To je HYIP?

Získej refback až 250%! Vydělávej dvakrát - na klikačkách i u nás! Více info zde.

Offline lahy

  • CZ-SK
  • Newbie
  • *
  • Příspěvků: 6
  • Karma: +0/-0
Re:Novinka internetového výdělku Wor(l)d
« Odpověď #2 kdy: 27. Kvě 2013, 17:08:08 »
Zdravím. Nemyslím si, že se jedná o HYIP. Už jen díky tomu, že HYIP jsou ve většině zěmí nelegální. Tahle společnost má mnohem větší potenciál. K vysvětlení celé téhle společnosti je potřeba šílené množství informací a myslím si, že jen pár lidí na světě celé společnosti 100% rozumí. Spolupráce s googlem a světovými značkami jako je BMW, Avon, Puma, Nikde, SONY atd. vyvrací nějaký budoucí krach téhle firmy. Sám osobně takovým internetovým výdělkům nevěřím, ale tohle je velmi rozdílné. Už jen díky službám v telekomunikacích které tato společnost nabízí. Např. po založení Affiliate účtu již máte možnost si zařídit tzv. "SoftSim" aplikaci do svého telefonu a můžete bezplatně telefonovat s každým uživatelem s již zprovozněnou aplikací. K výdělku se nejlépe dostává přes aplikaci "AdKash" a z binární struktury. z AdKashe sice není výdělek nijak velký, ale se spojením trochu rozšířené binární sítě jsou výdělky docela slušné. Záleží hodně na vás jak moc chcete vydělávat.

Offline lahy

  • CZ-SK
  • Newbie
  • *
  • Příspěvků: 6
  • Karma: +0/-0
Re:Novinka internetového výdělku Wor(l)d
« Odpověď #3 kdy: 27. Kvě 2013, 17:17:23 »
Zde jsou nějaká videa popisující některých služeb:

Soft Sim: https://www.youtube.com/watch?v=tzVPJMnQtAA

AdKash: https://www.youtube.com/watch?v=tdEwvwfP3rY

Powershare: https://www.youtube.com/watch?v=S5roUh1XepE

Offline Iriss

  • Best Refback 4 U
  • Administrator
  • Full Member
  • *****
  • Příspěvků: 243
  • Karma: +0/-0
  • Admin BestAurora4U.com a BestRefback4U.com
    • Best Refback 4 U
Re:Novinka internetového výdělku Wor(l)d
« Odpověď #4 kdy: 31. Kvě 2013, 02:09:13 »
Zdravím. Máte ověřené, že firma skutečně se zmíněnými společnosti spolupracuje a jak ta spolupráce vypadá, a víte také, na čem firma skutečně vydělává (to, že to uvedou na jejich stránkách, není dostatečný důkaz)? Ono totiž spousta HYIP či letadel se tváří jako normální firmy, umí se dobře zamaskovat zmíněnou spoluprácí s jinými společnostmi, ale ve skutečnosti pak žádná spolupráce neexistuje ...
Podezřelé mi přijde už to, že se musíte registrovat pod někoho a že na vyplacení výdělků je potřeba investice. Navíc uvádíte, že "Hlavním z pasivních příjmů je tzv. binární struktura registrovaných uživatelů." Máte ověřeno, že to není hlavní celkový příjem?

Možná se mýlím, ale rozhodně bych byla v investování do takové firmy přinejmenším hodně opatrná.

Získej refback až 250%! Vydělávej dvakrát - na klikačkách i u nás! Více info zde.

Offline lahy

  • CZ-SK
  • Newbie
  • *
  • Příspěvků: 6
  • Karma: +0/-0
Re:Novinka internetového výdělku Wor(l)d
« Odpověď #5 kdy: 31. Kvě 2013, 18:09:26 »
Ano, o HYIP jsem si dost četl, ale bohudíky s tím žádné osobní zkušenosti nemám. Internetovému výdělku jsem opravdu nikdy moc nevěřil. Tohle ve mě ale opravdu vzbudilo pozornost, díky snažení udělat něco pro lidi. Není to jen o vydělávání. Je to hodně o komunikacích a čekám že do pár let bude mít SoftSim a iSim téměř každý.
Důkaz o důvěryhodnosti téhle společnosti je naprosto jasná už jen díky tomu, že ji přijalo DSA. Pochybuju že by si společnost jako je DSA kazila reputaci nějakým HYIP podvodem. Zde je i odkaz na článek, kde se potvrzuje členství společnosti v DSA:
http://www.dsa.org/press/press_releases/index.cfm?fa=show_release&docID=5197

Jinak spolupráce s ostatními firmy světových značek se mi potvrzuje přímo v aplikaci AdKash. Chodí tam reklamy na hodně neznámé firmy, ale pravidelně mě chodí i reklamy od firem uvedených výše (reklamy BMW a Puma mě osobně chodí asi nejčastěji). Takže ne, nemyslím si že je to nějaký podvod. A hlavně je to firma, který nenabízí jen nějaký výdělek, ale zároveň kolem 10ti produktů a služeb, které bude za chvíli využívat téměř každý!

Offline Iriss

  • Best Refback 4 U
  • Administrator
  • Full Member
  • *****
  • Příspěvků: 243
  • Karma: +0/-0
  • Admin BestAurora4U.com a BestRefback4U.com
    • Best Refback 4 U
Re:Novinka internetového výdělku Wor(l)d
« Odpověď #6 kdy: 02. Čen 2013, 07:32:33 »
Co se tohoto druhu spolupráce týče, to si i já můžu do své klikačky dát reklamu třeba na Pumu a vůbec to nemusí znamenat, že s nimi spolupracuji, třeba jenom chci, aby to tak vypadalo. Případně mám podíl na zisku díky jejich affiliate programu. To ale není typ spolupráce, který by něco zásadního znamenal - např. rozhodně ne to, že se firma jen tak nepoloží.

Vy osobně máte tu SoftSim a iSim? Já jen jestli máte osobně potvrzeno, že tyto Sim skutečně fungují.

Získej refback až 250%! Vydělávej dvakrát - na klikačkách i u nás! Více info zde.

Offline lahy

  • CZ-SK
  • Newbie
  • *
  • Příspěvků: 6
  • Karma: +0/-0
Re:Novinka internetového výdělku Wor(l)d
« Odpověď #7 kdy: 04. Čen 2013, 09:34:33 »
Ano, já osobně používám aplikaci SoftSim s pár známými voláme naprosto zdarma. DigiSim si chci pořizovat, ale asi až časem, protože je v tom teď trochu nevýhoda. V evropě to nepoužívá mnoho lidí, ale například v USA je na VoiP technologii (softsim, digisim a mnoho dalších) v téhle době založena téměř celá telekomunikace. A teď se to začíná teprve rozbíhat u nás takže tak do dvou let to podle mě bude mít téměř každý. A nemyslím si, že v takovém  globálním projektu by si dovolili používat jako reklamy cizí loga bez nějaké smlouvy. Navíc, jde hlavně o tu spolupráci s DSA, což je asociace přímého prodeje (Direct Selling Association). Je to společnost, která prakticky zaručuje za zisky v určitých firmách. Tím pádem se vylučuje, že by mohla být společnost World nějaké trapné HYIP. Pochybuji, že by si DSA kazila pověst nějakou takovou pochybnou firmou.

Offline lahy

  • CZ-SK
  • Newbie
  • *
  • Příspěvků: 6
  • Karma: +0/-0
Re:Novinka internetového výdělku Wor(l)d
« Odpověď #8 kdy: 04. Čen 2013, 17:56:12 »
Jestli chcete tak se mrkněte na náš fejbook a zítra se dojděte všichni mrknout na online prezentaci. Začíná v 19:30
FB: https://www.facebook.com/pages/World-GMN/558978407487442?ref=hl
Webinář: https://videowebmeet.com/guest/loginguest.php?id=36aee57a60fd5b8431d1b06b9e4da62a&n=krucek85&rr=4


The Best Traffic Exchange