Autor Téma: Nabízím refback až 250% na 80+ klikaček!  (Přečteno 2296 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Iriss

  • Best Refback 4 U
  • Administrator
  • Full Member
  • *****
  • Příspěvků: 243
  • Karma: +0/-0
  • Admin BestAurora4U.com a BestRefback4U.com
    • Best Refback 4 U
Nabízím refback až 250% na 80+ klikaček!
« kdy: 22. Srp 2013, 11:06:45 »
Co je to refback:
Pokud se zaregistrujete pode mě na klikačky, vrátím vám zpět až 250% z toho, co mi na nich vyděláte jako můj referral. Vyděláváte tak hned 2x - dostanete peníze za klikání nejen na klikačce, ale i u mě :)

Na refback mám přímo stránku, kde máte i svůj účet a můžete mít i referraly! Refback tedy dávám na účet na mé stránce BestRefback4U.
Můžete tam i inzerovat nebo si zakoupit členství!
Klikačky jsou přehledně v seznamu s veškerým důležitým info.
Výhodou je to, že všechny refbacky tak máte pohromadě, nemusíte čekat na výplatní minimum na refback u každé klikačky zvlášť, vypláceni jste průběžně na účet ze všech klikaček, a jakmile dosáhnete výplatního minima, které je velmi nízké (pouze $1.5), můžete si peníze nechat poslat na peněženku (PayPal, Payza, PerfectMoney).

Můžete sledovat svoje statistiky!, také novinky, můžete hodnotit klikačky, nebo navrhnout vlastní klikačku do seznamu.
Za aktivitu dostanete členství zdarma! = vyšší refback na všechny klikačky = vyšší výdělky!

WWW: BestRefback4U.com
Po registraci a přihlášení se celá stránka přepne do češtiny (nastavte při registraci zemi CZ nebo SK)!

Více informace o stránce najdete v tomto tématu: Refback až 250% na všechny klikačky.

Příklady klikaček:
Neobux - 250% refback
CashNHits - 100%
Clixsense - 100%
JillsClickCorner - 50%
DonkeyMails - 50%
CashTream - 50%
EarnEasyCash - 50%
Clickfair - 50%
Cashons - 50%
A mnohé další!

Refback se může časem zvýšit, pokud budu mít hodně referralů a vyplatí se zakoupit členství!
Proto pokud se zaregistrujete vy, snažte se sehnat další lidi, kteří se zaregistrují na tu klikačku pod nás. Jenom na tom vyděláte! Nejen že si zvýšíte refback, ale budete na naší stránce vydělávat i ze člověka, kterého doporučíte!
« Poslední změna: 23. Zář 2014, 14:03:07 od Iriss »

Získej refback až 250%! Vydělávej dvakrát - na klikačkách i u nás! Více info zde.


The Best Traffic Exchange