Autor Téma: Získejte referrala na vaše české a slovenské klikačky  (Přečteno 2024 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Iriss

  • Best Refback 4 U
  • Administrator
  • Full Member
  • *****
  • Příspěvků: 243
  • Karma: +0/-0
  • Admin BestAurora4U.com a BestRefback4U.com
    • Best Refback 4 U
Mám zájem se zaregistrovat na několik českých a slovenských klikaček. A protože se nechci registrovat bez referrera (toho, kdo mě doporučí), nabízím vám tedy, že se zaregistruji pod vás.
Časem plánuji na těchto klikačkách i kupovat reklamu, můžete z toho mít potom nějaké další výdělky (pokud klikačka nabízí % z prodejů).

Dejte mi nějakou motivaci/důvod, proč se zaregistrovat právě pod vás.
Může to být např.:
1) Výměna referralů - vy se zaregistrujete pod nějakou moji klikačku (moje klikačky najdete na mé stránce o klikačkách).
2) Umístění odkazu, banneru nebo ikonky klikačky BestAurora4U.com (příp. i s článkem) na své stránky (nejlépe o vydělávání na internetu, ale stránky to mohou být o čemkoliv, důležitá je návštěvnost).
3) Kredity na reklamu - pokud máte někde kredity na reklamu (výměnná reklama, PTC, PTR, odkaz, banner, textová reklama, like, ..., nemám zájem o autosurf), použijte je na inzerování klikačky BestAurora4U.com
4) Pokud máte jiný návrh, proč bych se měla zaregistrovat právě pod vás, sem s ním.

Vaše návrhy mi pište na e-mail, např. přes tento kontaktní formulář nebo do SZ.
Uveďte také, na kterou klikačku máte zájem, abych se zaregistrovala.

Seznam klikaček, kde mám zájem se zaregistrovat:
1) klikacka.eu
2) clixboom.com
3) pro-klik.com
4) ptcbezkonce.com
5) klikacka.bezkonce.cz
6) a další cz-sk klikačky, navrhněte!

Všem, kdo mi napíšou, předem děkuji :)

Získej refback až 250%! Vydělávej dvakrát - na klikačkách i u nás! Více info zde.


The Best Traffic Exchange