Autor Téma: Ermail - Odměny v korunách  (Přečteno 2712 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Iriss

  • Best Refback 4 U
  • Administrator
  • Full Member
  • *****
  • Příspěvků: 243
  • Karma: +0/-0
  • Admin BestAurora4U.com a BestRefback4U.com
    • Best Refback 4 U
Ermail - Odměny v korunách
« kdy: 03. Zář 2012, 04:19:00 »
Je to emailovka.



WWW: Ermail.cz
Výplatní minimum: 1000 Kč

U téhle emailovky narozdíl od Emailingu nepřicházíte o vydělané peníze, ale o získané referraly. Ale pořád vám nechají vydělané peníze, takže jsem stránku nedávala do podezřelých.
Každý referral vám vydrží jen dva měsíce, pak je odebrán. Je to k vzteku, snažíte se všemožně získat referraly a pak vám je seberou :(

Existují tam určité úrovně podle počtu referralů, které získáte - čím víc referralů, tím se vám zvyšuje výplatní minimum, ale zároveň vám roste cena za přijatý mejl.

Za registraci dostanete 100 Kč a pak za dotazník 20 Kč.

Emaily chodí už celkem často, vypadá to, že se firma rozjela. Většina e-mailů je za 0,50 Kč, setkala jsem se i s e-maily v hodnotě 3 Kč, jsou ale poměrně vzácné.

Kromě úvodního dotazníku zatím za cca 6 měsíců žádný jiný nebyl.
Byla ale jednou soutěž, v rámci které se za propagování Ermailu na Facebooku dostalo 15Kč.

Registrace zde: Ermail.cz
« Poslední změna: 03. Zář 2012, 06:33:11 od Iriss »

Získej refback až 250%! Vydělávej dvakrát - na klikačkách i u nás! Více info zde.


Offline Iriss

  • Best Refback 4 U
  • Administrator
  • Full Member
  • *****
  • Příspěvků: 243
  • Karma: +0/-0
  • Admin BestAurora4U.com a BestRefback4U.com
    • Best Refback 4 U
Re:Ermail.cz (emailovka)
« Odpověď #1 kdy: 21. Bře 2013, 08:41:55 »
Peníze naskakují celkem slušně, hlavně poslední dobou, zvedla se průměrná cena e-mailů i jejich počet. Už zde mám skoro 600 Kč. No uvidíme, zda to vyplatí.

Zaregistrujte se pode mě, ať to zjistíme jako kolektiv rychleji, dám vám tady vědět, zda mi peníze poslali (je potřeba 1000 Kč).



Nově je také akce pro členy: když se zaregistrujete na mojeID, dostanete na eRmailu 50 Kč.
« Poslední změna: 02. Čec 2013, 03:49:23 od Iriss »

Získej refback až 250%! Vydělávej dvakrát - na klikačkách i u nás! Více info zde.

Offline HrnecZlata

  • CZ-SK
  • Newbie
  • *
  • Příspěvků: 1
  • Karma: +0/-0
Ermail - Odměny v korunách
« Odpověď #2 kdy: 28. Čen 2013, 09:19:03 »
Dobrý den,

rádi by jste si přivydělali na internetu? Oslovili Vás "klikačky", tak proč nezkusit jistotu?

Předkládám odkaz na "klikačku" kterou jsem sám vyzkoušel:

Min. 5 důvodů proč právě vyzkoušet tuhle klikačku
- Jen za registraci dostanete 100Kč
- Za každé přečtení eRmailu dostanete až 5kč
- Doporučením vaších známých zvýšíte své zisky až o 200%
- Získáte přehled o Slevách, Novinkách, Produktech a Službách na českém trhu a dostanete za to zaplaceno
- Budete moci vyplňovat jednoduché dotazníčky, za které budete zaplaceni až 100kč/dotazník

Stejně jako já, šiřte tuhle stránku dál. Neříkám, že vyděláte měsíčně několik tisíc. To vám slibují jen tam kde, skutek utek. Ale zapojením svých přátel dosáhnete  výdělku, který vám nebude lhostejný.

Přeji hodně úspěchů.

Edit (Iriss): Tato e-mailovka tu už je a podle pravidel sem už nemůžeš dát svůj reflink. Povolím ti ho, pokud sem dáš svůj důkaz výplaty. Opravdu mě totiž zajímá, zda Ermail skutečně vyplácí. Mnoho lidí tvrdí, že ne, a já sama jsem zatím na výplatní minimum nedosáhla.
« Poslední změna: 02. Čec 2013, 03:50:33 od Iriss »


The Best Traffic Exchange