Autor Téma: [SCAM] Admimsy.com  (Přečteno 5217 krát)

0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma.

Offline Iriss

  • Best Refback 4 U
  • Administrator
  • Full Member
  • *****
  • Příspěvků: 243
  • Karma: +0/-0
  • Admin BestAurora4U.com a BestRefback4U.com
    • Best Refback 4 U
[SCAM] Admimsy.com
« kdy: 02. Zář 2012, 14:18:14 »
Stránka patří ke skupině Aclarn Inc., o které se říká, že je podezřelá, že kolikrát lidi nevyplatila atd. Zrovna tak jsou lidé, kteří tvrdí, že skupina a také Admimsy normálně vyplácí.
Osobní zkušenost nemám. Ale klikám, abych to zjistila a mohla vám dát vědět. To ale ještě chvíli potrvá, než dosáhnu na payout.



WWW:  Admimsy.com
Výplatní minimum: $15
Reklam je většinou 5 v hodnotě: $0.02 (60s), $0.01 (30s), $0.005 (15s), $0.0025 (5s)
Stránka odměňuje i za Tweet a Follow (Twitter a Socint) - mně dali $1 hned druhý den po tom, co jsem napsala Tweet.

Registrace zde: Admimsy.com
« Poslední změna: 12. Čec 2013, 04:07:19 od Iriss »

Získej refback až 250%! Vydělávej dvakrát - na klikačkách i u nás! Více info zde.


Offline Iriss

  • Best Refback 4 U
  • Administrator
  • Full Member
  • *****
  • Příspěvků: 243
  • Karma: +0/-0
  • Admin BestAurora4U.com a BestRefback4U.com
    • Best Refback 4 U
Re:Admimsy.com
« Odpověď #1 kdy: 21. Bře 2013, 08:52:25 »
U této klikačky rychle naskakují výdělky z referralů. I vaše vlastní výdělky jsou vyšší než u jiných klikaček. Reklam je málo, takže vydělávání nedá ani tolik práce.

Zaregistrujte se pode mě, ať zjistíme rychleji, zda klikačka opravdu vyplácí. Pokud ano, byla by to skvělá klikačka! Dám vám sem vědět, až mi pošlou peníze.

Získej refback až 250%! Vydělávej dvakrát - na klikačkách i u nás! Více info zde.

Offline Iriss

  • Best Refback 4 U
  • Administrator
  • Full Member
  • *****
  • Příspěvků: 243
  • Karma: +0/-0
  • Admin BestAurora4U.com a BestRefback4U.com
    • Best Refback 4 U
Re:Admimsy.com
« Odpověď #2 kdy: 13. Čen 2013, 20:42:25 »
Prý díky pádu jejich serveru jsem přišla o 4 aktivní referraly a cca $0.5... Stalo se to někdy před 2mi měsíci, psala jsem na podporu, sice aspoň odpověděli, že to vyšetřují, ale kompenzace žádná :(

Získej refback až 250%! Vydělávej dvakrát - na klikačkách i u nás! Více info zde.

Offline Iriss

  • Best Refback 4 U
  • Administrator
  • Full Member
  • *****
  • Příspěvků: 243
  • Karma: +0/-0
  • Admin BestAurora4U.com a BestRefback4U.com
    • Best Refback 4 U
Re:Admimsy.com
« Odpověď #3 kdy: 12. Čec 2013, 04:06:19 »
Zhruba 8.7.2013 se klikačka restartovala - členů 0 (nyní pár tisíc), a prý funguje od července 2013 ...

Přišla jsem o účet, výdělky i referraly...

Admimsy je SCAM !!!

Získej refback až 250%! Vydělávej dvakrát - na klikačkách i u nás! Více info zde.


The Best Traffic Exchange