Autor Téma: Jak vydělávat online co nejvíce - Clixsense  (Přečteno 3359 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Iriss

  • Best Refback 4 U
  • Administrator
  • Full Member
  • *****
  • Příspěvků: 243
  • Karma: +0/-0
  • Admin BestAurora4U.com a BestRefback4U.com
    • Best Refback 4 U
Jak vydělávat online co nejvíce - Clixsense
« kdy: 27. Bře 2013, 03:06:39 »
Clixsense.com je jedna z největších a nejlepších klikaček, nejdéle existujících a vyplácejících (od roku 2007), spolehlivá, stabilní.
Mě klikačka vyplatila také, důkaz najdete zde.



Prostředí jejich stránek je přehledné, s opravdu detailními statistikami vlastně úplně všeho - výdělky po jednotlivých sekcích a dále se dají rozkliknout na jednotlivé dny a dokonce i hodiny! S detailním výpisem toho, za co přesně které výdělky máte.
To samé u referralů.

Podle mých zkušeností je jejich admin vstřícný a na dotazy odpovídá rychle.


Jak vydělávat co nejvíce
Zaregistrujte se na Clixsense.com.

Nejdříve si nainstalujte jejich toolbar. Je to skvělá věc, vidíte, kdy jsou nové reklamy nebo dotazníky, neustále máte přehled o své balance. Můžete tak rychle reagovat, žádná reklama vám neuteče!

PTC
Proklikejte všechny PTC reklamy. I ty s menší hodnotou, dohromady dají také hodně.

ClixGrid
Za druhé se vrhněte na ClixGrid. Tam můžete vyhrát až $10!
Proklikejte všech vašich 30 pokusů (upgradovaní členové 60 pokusů).

Jak vyhrát s ClixGrid
Vyhrát lze např.: $5, $1, $0.5, $0.1, 5 pokusů navíc atd.

Je to celé jen o šanci. Čím víckrát kliknete, tím větší šanci vyhrát máte.
Nezáleží na čtverečcích, na které kliknete, ani na obrazcích, které svým klikáním vytvoříte. Opravdu je to jen o té pravděpodobnosti výhry, kterou si zvýšíte jedině tak, že toho odklikáte co nejvíc.

Upgradovaní členové mají 60 šancí a jednu reklamu prohlížíte pouze 5s (standardní členové 10s).

Já jsem zatím vyhrála nejvíc $2.5.



Dotazníky
Vyplňujte také dotazníky.
Já jsem zatím na žádný ale nenarazila.

Offers (Nabídky)
Využijte také Offers.
Většina z nich potřebuje kreditní kartu nebo číslo mobilu, ty vynechávám. Ale kdo může a chce, dělejte i tyto, jsou většinou za hodně bodů = peněz.
Najdete tam ale také některé zdarma a ty jsou jednoduché - např. registrace do dotazníků, nainstalování Facebookových aplikací, Facebookové hry, hry v prohlížeči atp. Tyto zaberou pár minut a získáte za ně celkem dost (předčí i pár minut klikání na PTC reklamy).

Tasks (Úkoly)
Určite si prohlédněte možnosti v Tasks!
Zde najdete jednoduché úkoly jako třídění Tweetů do kategorií, třídění vyhledávaných slov podle relevance atd.
Tato část vám vydělá zdaleka nejvíce ze všeho!

Jak na vydělávání v Tasks
Pečlivě si pročtěte instukce a příklady! Hodně se dozvíte o tom, co máte vlastně dělat, a pomůže vám to při samotném plnění úkolu.
Nejdříve projdete jakýmsi tréninkem. Podle toho se posoudí, zda jste pro tu aktivitu vhodní - kolik příkladů jste měli správně.
Pokud jste uspěli, pustí vás to dále na ostrý test, kde již vyděláváte, a pokud jste neuspěli, budete mít tuto aktivitu už napořád zablokovanou. Opravdu se snažte hned od samého začátku!
Pokud vám aktivitu zablokují, nevěšte hlavu, je tam spousta jiných, které můžete zkusit.
Výdělky se započítávají s pár-minutovým zpožděním.

Daily Checklist Bonus
A nakonec můžete získat bonus za splnění svého úkolníčku = Daily Checklist Bonus :)
Ten najdete pod Account a napravo v horní polovině.

Fórum
Posledním úkolem v úkolníčku je návštěva alespoň jedné stránky na fóru Clixsense. Klikněte na odkaz a máte splněno.

Červený křížek budete mít u těch aktivit, které jste ještě nesplnili, a u toho bude napsáno, kolik toho musíte ještě udělat, aby se vám aktivita odfajfkovala jako splněná.
U splněných aktivit tedy bude zelená fajfka a peníze, které jste za tu aktivitu obdrželi.
Pokud budete mít odfajfkované vše, přičtou vám bonus ve výši 5% z celkové vydělané částky za ten den! (Upgradovaným členům 12%). Pěkný bonus!

Referralové
A nakonec klasika, výdělky z referralů.
Každý má svůj způsob, jak jich získat co nejvíce, tak už nezbývá, než se snažit :)
Můj tip: Inzerujte jako o život, kde se dá. Využijte k tomu jejich bannery.

Upgrade
Pokud to s vyděláváním myslíte vážně, kupte si PREMIUM členství.
Stojí jen $17 a je na rok!
Payout se vám sníží z $8 na $6.
Budete mít více reklam v PTC (garantované jsou 4 oproti 1, když jste standard člen).
50 šancí v ClixGridu místo 25 a timer 5s místo 10s.
Vyšší výdělky z referralů (2x tolik) a větší provize za jejich nákupy členství nebo inzerce a to na všech 8mi lvlech. Limit pro nákupy je $100 na referrala místo $50 jako standard člen.
$0.5 za každého přivedeného referrala, který si vykliká na PTC reklamách alespoň $1!
10% z Tasks a Offers, které splní referralové (místo 5% jako standard člen).
Vyšší bonus za splnění úkolníčku - 12% oproti 5% jako standard člen.
1000 PTC kreditů na vlastní inzerci.
Určitě se vyplatí!

Pokud se zaregistrujete na Clixsense přeze mě, získáte mnoho výhod na mé vlastní klikačce BestAurora4U.com - Golden členství nebo 8x Refback Golden členství, kredity na inzerci.
Můj reflink: http://www.clixsense.com/?4101676
Více informací najdete zde.

Všem, kdo se zaregistrují pode mě, děkuji, a bohatě se vám odměním!  :-*
Poskytnu také cenné rady a pomohu s případnými problémy.

Přeji všem hodně vydělaných peněz!
« Poslední změna: 14. Čen 2013, 02:44:31 od Iriss »

Získej refback až 250%! Vydělávej dvakrát - na klikačkách i u nás! Více info zde.


Offline Iriss

  • Best Refback 4 U
  • Administrator
  • Full Member
  • *****
  • Příspěvků: 243
  • Karma: +0/-0
  • Admin BestAurora4U.com a BestRefback4U.com
    • Best Refback 4 U
Re:Jak vydělávat s Clixsense co nejvíce
« Odpověď #1 kdy: 08. Čen 2013, 17:21:53 »
Novinky!

V ClixGridu se dá nyní vyhrát až $10! (zvýšeno z $5) a počet šancí zvýšen z 25 na 30 pro standard členy a z 50 na 60 pro upgradované členy!

Získej refback až 250%! Vydělávej dvakrát - na klikačkách i u nás! Více info zde.

Offline Iriss

  • Best Refback 4 U
  • Administrator
  • Full Member
  • *****
  • Příspěvků: 243
  • Karma: +0/-0
  • Admin BestAurora4U.com a BestRefback4U.com
    • Best Refback 4 U
Re:Jak vydělávat s Clixsense co nejvíce
« Odpověď #2 kdy: 14. Čen 2013, 02:31:27 »
Aktualizovaný článek s více informacemi najdete na mých stránkách o vydělávání na internetu.
« Poslední změna: 08. Čec 2013, 20:50:50 od Iriss »

Získej refback až 250%! Vydělávej dvakrát - na klikačkách i u nás! Více info zde.


The Best Traffic Exchange