Autor Téma: Swapnex - pasivní příjem  (Přečteno 122 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline darwin

  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 993
  • Karma: +0/-0
Swapnex - pasivní příjem
« kdy: 17. Dub 2022, 11:57:43 »
Swapnex PTY LTD je obchodní společnost věnující se arbitráži kryptoměn. Společnost umožňuje obchodníkům z celého světa přístup na největší světové burzy a nákup/prodej kryptoměn za nejvýhodnější ceny.
Swapnex je oficiálně registrován v Austrálii. Její sídlo se nachází v Blockchain Centre, Level 1 2–26 Park St, Sydney NSW 2000, Austrálie. Registrační číslo společnosti je 646 838 753. Platforma je v provozu od 4. ledna 2021.

Platforma neposkytuje služby uživatelům v Nizozemsku, Německu, Itálii, Austrálii, Hongkongu, Spojeném království a USA.

Co potřebuji, abych se k vám přidal?
Musíte být starší 18 let. Toto je jediné omezení.

Jak důvěrná jsou moje data?
Využíváme moderní bezpečnostní protokoly, DDoS-ochranu, 2-Factor-Authentication a další opatření pro zajištění 100% bezpečnosti a anonymity dat a peněz klientů.

Jaké druhy informací jsou vyžadovány k vytvoření účtu?
Proces registrace nezohledňuje zadání vašich osobních údajů. Jediný druh informací, které od vás potřebujeme, jsou vaše přihlašovací údaje: e-mail, přihlašovací jméno a heslo. Chcete-li zvýšit anonymitu a zajistit maximální ochranu, můžete vytvořit fiktivní přezdívku a připojit nástroj dvoufaktorové autentizace.
Pro automatickou arbitráž je to nutnost!

Jak začít s automatickým obchodováním?
Obchodování díky našim řešením AI znamená delegování práce na speciálně navržené obchodní roboty. Budou dělat totéž, co obchodníci obvykle dělají, ale tisíckrát rychleji a s vyšší přesností.

Vyberte si pro objednávku měnový pár, např. BTC/USDT, ETH/USDT, LTC/USDT, DOGE/USDT.
Zadejte částku, kterou chcete, aby systém obchodoval.
Vyberte si období 30, 45, 60, 90, 120, 180 nebo 360 dní a začněte obchodovat.
Systém automaticky vybere burzy s nejziskovějšími cenami a vytvoří nákladově efektivní příkazy k nákupu a prodeji. Systém naúčtuje částku, kterou jste zadali, z vašeho zůstatku a použije ji k obchodování. Během celého období budete dostávat denní zisky. Částka objednávky bude vrácena na váš zůstatek na konci obchodovacího období.

Tip: použijte boosty ke zvýšení příjmu a získejte mnoho dalších výhod. Navíc získáte bonus za každý kontrakt na obchodování s auty otevřený na 45 a 60 dní. Smlouva na 45 dní — +1 objednávka denně; smlouva na 60 dní — +2 objednávky denně.

Takže toto je příležitost, abych vám napsal článek shrnující kroky, které je třeba dodržovat, pokud chcete investovat do tohoto obchodního robota.
Uvidíte, že platforma se velmi snadno používá!

Jak vložit kryptoměny na swapnex

▪️ Budete muset vybrat « Peněženka » a poté « Přidat zůstatek ».


Vyberte částku, kterou chcete vložit na Swapnex.


Swapnex vygeneruje adresu kryptopeněženky. Toto je adresa, na kterou pošlete své krypto. Ověřte si, že vybraná kryptoměna a síť jsou podporované (pozor, poplatky budou účtovány při vkladu v závislosti na síti. Sítě s nejnižšími poplatky jsou BEP20 a TRC20)Poté přejděte do své oblíbené výměnné peněženky (v mém případě Binance) a klikněte na „Výběr“ u vámi zvolené kryptoměny.Potvrďte výběr (kód zaslaný e-mailem a pravděpodobně 2FA kód)


Poté, co přistoupíte k vkladu, počkejte několik minut, než bude transakce ověřena a uvidíte, jak se váš zůstatek na účtu aktualizuje na Binance i Swapnexu.

Pro automatické obchodování:

▪️ Budete muset vybrat „Obchodování“ a poté „Automatický režim“.

▪️ Poté budete muset vybrat „knihu objednávek“ odpovídající vaší krypto měně. (pokud je váš vklad nějaký BNB, vaše kniha objednávek bude BNB -> USDT -> BNB. Pokud jste vložili USDT, máte k dispozici více možností).Vyberte částku, kterou chcete do programu vložit

Pokud jde o USDT, budete muset vybrat síť odpovídající vaší síti vkladů. Pokud jste vložili na TRC-20, vaše USDT jsou dostupné v síti TRC-20, logika).Vyberte jeden program (30 dní, 45 dní, 60 dní nebo 90 dní).A „Vytvořit objednávku“. A hotovo!

S výběrem peněz jsem neměl žádné problémy. Je to velmi jednoduché a opravdu rychlé.

Můj zisk za pět dní s investicí 250 $. Nezapomeňte, že vaše investice se vrátí na váš účet! Další zisk můžete reinvestovat nebo vybírat na účet.

A to je vše! Doufám, že tento tutoriál je dostatečně jasný a odpoví na vaše otázky.
V případě Vaší registrace jsem ochoten poskytnout plnou podporu i pro manuální zisk a vést Vás krok po kroku k maximálnímu zisku.
Děkuji za registraci

SWAPNEX 


Offline darwin

  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 993
  • Karma: +0/-0
Re:Swapnex - pasivní příjem
« Odpověď #1 kdy: 28. Dub 2022, 00:42:16 »
Platba

The Best Traffic Exchange